Тепломодернизация домов с ПриватБанком - максимально выгодные условия «теплых» кредитов

С наступлением весенних месяцев хозяева задумались над необходимостью проведения ремонтов и тепломодернизации собственных жилищ. Необходимость диктует сама жизнь. Слишком большие счета приходили зимой за «коммуналку». А еще, обидно платить за холодные квартиры или дома, тепло в которых не держится за устаревшие системы отопления, дырявые окна и двери, слишком тонкие стены. Проблема вышла на государственный уровень и само государство помогает ее решить

Кабінет міністрів України відновив програму державної компенсації частки витрат з кредитування на тепломодернізацію житла («теплі кредити»), яка передбачає повернення до 35 відсотків тіла кредиту для громадян (фізичних осіб) і від 40 до 70 відсотків - для ОСББ та ЖБК. Діє вона в чотирьох державних банках: Укргазбанку, Ощадбанку, Укрексімбанку і ПриватБанку. Але так сталося, що зараз лише ПриватБанк продовжує активно видавати «теплі кредити». В інших банках вже вичерпано цільові ліміти. Деякі міста та області теж долучилися до цієї програми. З місцевих бюджетів вони додатково компенсують витрати на такі кредити.

«Цього року ми тільки розпочали працювати за програмою «теплих кредитів», - розповідає керівник напрямку кредитування клієнтів МСБ ПриватБанку у Харківській області Наталія Найпак. - Ми пропонуємо найнижчий відсоток за кредитами для юридичних осіб - до 18% без додаткових умов і прихованих комісій. Крім того - кредитні канікули з погашення тіла кредиту в перші 3 місяці. Кредитування від 12 місяців до 7 років і надається на суму до двох мільйонів гривень. Оформити кредит в ПриватБанку надзвичайно просто, швидко та зручно. Давно працюючим ОСББ необхідно звернутися в обслуговуюче відділення, новим клієнтам - в найближче до них. Співробітники банку нададуть всі необхідні консультації, та допоможуть оформити кредит».

Отже, отримати «теплий кредит» для ОСББ/ЖБК можна в будь-якому відділенні ПриватБанку або дистанційно у мережі Інтернету. Без першого внеску, застав та фінансової поруки. Стандартний пакет документів для його оформлення регламентований постановою Кабінету Міністрів України. Додаткових довідок і даних ПриватБанк не вимагає. Навпаки - супроводжує і консультує клієнта протягом всього процесу оформлення заявки та мінімізує бюрократичну тяганину через можливість надання документів дистанційно, через Приват24 для бізнесу - . ПриватБанк автоматично подає документи на державну компенсацію. Якщо у складі ОСББ/ЖБК є мешканці, що отримують житлову субсидію, державна компенсація збільшується і складатиме до 70% витрат за кредитом. Повернення цих витрат відбудеться автоматично після надання документу про закінчення робіт.

Під категорію відшкодування витрат за «теплим кредитом» потрапляють котли (крім газових та електричних), енергоефективні вікна, двері, радіатори, лічильники тепла, води та матеріали для проведення робіт з тепломодернизації. В залежності від номенклатури покупки, різниться й сума відшкодування. Ознайомитись з детальним переліком товарів та послуг, частину витрат на які компенсує держава, а також дізнатись про відсотки компенсацій можна у відповідній постанові Кабінету міністрів №1056 від 17.10.2011 р.

Обрати підрядників для реалізації енергоефективних заходів або постачальників обладнання чи матеріалів допоможе майданчик «ПриватМаркет». Саме там можна знайти перевірені компанії. У цьому випадку теплий кредит можна оформити онлайн. Клієнт може скористатись послугами і сторонніх підприємців. Головне – їх сумлінність і наявність необхідних сертифікатів і ліцензій.

Механізм видачі «теплих кредитів» фізичним особам у ПриватБанку принципово відрізняється від технологій інших банків. Він максимально зручний та швидкий. Можливості банку дозволяють повністю обійтися без паперових документів. Але головне, сам кредит для клієнтів ПриватБанку буде безвідсотковим, а з урахуванням державної та місцевої компенсацій - найбільш вигідним.

«Отримання «теплого кредиту» в ПриватБанку займає кілька хвилин, - пояснює керівник напрямку «Оплата частинами» ПриватБанку у Харківській області Олексій Піунов. - Цією можливістю можуть скористатися всі клієнти, які мають кредитну карту ПриватБанку. Для цього достатньо зайти у ПриватМаркет, знайти потрібне обладнання чи матеріали, відзначити ознаку «теплі кредити» і підтвердити оплату за сервісом «Оплата частинами». В кого немає карти, можуть її швидко отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку».

Саме сервіс ПриватБанку «Оплата частинами» дає можливість придбати товари без переплат - тобто без комісій та кредитних відсотків.

Після списання першого платежу ПриватБанк сам спрямує дані про покупку до агентства Держенергоефективності. Якщо товар відповідає вимогам енергоефективності, то клієнт отримає компенсацію від держави на ту ж саму картку, з якої була проведена оплата.

Якщо клієнт все ж таки хоче побачити на власні очі товар чи обладнання і придбати його в реальному магазині, він так само це може зробити за сервісом «Оплата частинами». Заявку на відшкодування вартості товару клієнт може подати дистанційно. Для цього треба зайти у Приват24, далі - перейти до вкладки «Оплата частинами» - «Теплі кредити». Там же додати скан-копію рахунка-фактури на придбаний товар. Якщо ця процедура завдає труднощів - на допомогу знов таки прийдуть співробітники ПриватБанку у будь-якому відділенні.

Нагадаємо, уряд продовжив дію програми «теплих» кредитів на 2017 рік, передбачивши на її фінансування 400 440 000 грн. У Харківській області такими кредитами скористалися вже кілька сотень клієнтів ПриватБанку.

Ліцензія НБУ № 22 от 05.10.2011 р.

 
6 июня 2017 г, 16:45
Георгий Алексеев 
 
 
В связи с обострением общественно-политической обстановки в Украине и резким увеличением попыток оставить на сайте комментарии, которые могут быть расценены как экстремистские, редакция «Объектив» приняла решение временно закрыть пользователям возможность комментировать материалы на сайте и скрыть все уже опубликованные комментарии. Эти функции будут восстановлены после нормализации обстановки. Редакция МГ «Объектив» приносит читателям свои извинения
Загружается...

Новости Украины

Loading...
Loading...

META.новости

Загрузка...
©2007-2020, Медиа группа «Объектив», Харьков

Использование материалов разрешено только при наличии гиперссылки.

Редакция не несет ответственность за сообщения, оставленные посетителями.

По любым вопросам Вы можете связаться с редакцией


мобильная версия сайта

размещение рекламы

подписывайтесь на RSS

«добавляйтесь»
 
free counters