Янукович обиделся на вопрос, почему он говорит по-русски

Во время брифинга в обладминистрации один из журналистов сказал, что «языковой закон» расколол страну и спросил, этого ли добивались, когда его принимали. Также он поинтересовался, почему глава государства говорил в Харькове на региональном языке

Просмотр видео

На это Виктор Янукович ответил, что всегда говорит на том языке, на котором говорят люди в регионе.

«А розколюють Україну ті, які вносять такі пропозиції і задають такі питання без урахування точки зору людей, які живуть на цій земли. Я завжди був и буду прихильником того, щоб розуміння було в державі й злагода незалежно від того, в якому регіоні жили люди. Фінансування соціальні програми, вони для всіх будут однакові. Ви, як молода людина, також щоб ви почули і всім людям розповіли - ми ніколи не будемо ділити людей в залежності від того, хто на якій мові розмовляє і в якому регіоні живее. Всі люди однакові», - сказал Президент.

При этом он повысил голос и, завершив речь, покинул зал.

Вместе с тем Янукович не считает, что из-за нового закона как-то пострадает украинский язык. Об этом он заявил раньше на этом же брифинге. Глава государства отметил, что поручил разработать специальную программу о поддержке украинского языка, которая будет финансироваться из госбюджета.

Дождитесь загрузки плеера

Загрузите Flash-плеер

 
Янукович обиделся на вопрос, почему говорит по-русcки
 
 
22 августа 2012 г, 15:28 (дополнено в 17:56)
Евгения Дашкевич 
 
 

Материалы по теме «Закон о языках»:

В связи с обострением общественно-политической обстановки в Украине и резким увеличением попыток оставить на сайте комментарии, которые могут быть расценены как экстремистские, редакция «Объектив» приняла решение временно закрыть пользователям возможность комментировать материалы на сайте и скрыть все уже опубликованные комментарии. Эти функции будут восстановлены после нормализации обстановки. Редакция МГ «Объектив» приносит читателям свои извинения

Комментарии:

 • #130 Володя 12.09.12, 15:05
   

  #130 киев, золотые слова. Давно пора. Только кому нужен ваш Киев без угля Донбасса и металлургии Днепропетровска и Запорожья? Без газа, которого на Востоке добывается больше всего? Без доступа к морю - Одесса, Николаев и Крым тоже ведь говорят по-русски, "паскуды кацапские". Без полей Херсонщины и Слобожанщины? Так что, отделите нас поскорее. А визы себе можете оставить - когда столица будет в Харькове, в ваш Киев ездить желающих будет немного)))

 • #129 Apex 30.08.12, 09:07
   

  Специально для #94,который подписался пиндосом - Вот ты гавкаешь здесь,а на улице-бы обо...ся ,не по людски это.При всём при том,что тебе не нравится языковой закон,пишешь ты на русском.Сходи в 15нашку,полечи голову!

 • киев 28.08.12, 21:54
   

  Комментарий удален из-за нарушения правил

 • #127 Neo 27.08.12, 16:43
   

  Ой же ш ти дитинко обідив тебе кляти журналюга!))))) як мала дитина!

  Коли буде опит чи зраділи б ви як би Януковича не стало? А те як його не стало не будемо брати до уваги.

 • #126 ЙомуНеЗаздрю 27.08.12, 16:31
   

  Янукович В. Ф., Диктатор Межигір»я - холоп Москви, . Звинувачується у: Фальсифікації місцевих виборів у жовтні 2010 року, а також незаконному відстороненні від виборчого процесу своїх політичних опонентів.Неприйнятті конституційного рішення щодо проведення у березні 2011 року виборів до українського парламенту. Затвердженні нелегітимних проектів законів.Необгрунтовано завищеній зарплаті депутатів ВзР, міністрів.Розбудові поліцейської держави. Незаконній передачі міста Севастополя у розпорядження російського Чорноморського Флоту.Медичних експериментах неліцензійними ліками над українцями. Розкраданні природних надр країни(газу, нафти).Покровительстві псевдолiкаря А.Т.Слюсарчука.Покровительстві проповідника Аделаджі. Загибелі 69-літнього пенсіонера з Донецька.Відмові від політики європейської та євроатлантичної інтеграції. Знищенні сільськогосподарського виробництва.Згортанні переходу Збройних Сил України на професійну контрактну основу.Розпалюванні міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі.Незаконному кримінальному переслідуванні осіб, які приймають участь в опозиційній політичній, громадській та журналістській діяльності. Смерті хворих в «швидкій допомозі» через кортежі.Причетності до розгону мирних акцій протесту (зокрема, «податкового Майдану»), а також незаконного арешту та утримуванню за ґратами політичних та громадських діячів.Незаконному рішенні щодо повернення до Конституції України від 1996 року. Скасуванні контролю за якістю харчових продуктів, що призводить до вимирання людей.Шахраюванні у ВзР під орудою чечетника.Зубожінні українського народу через незаконну виплату мільярдних коштів «РосУкрЕнерго», зростання цін, а також незаконне виведенні капіталів до офшорів та емісії гривні.Запровадженням антинародних, т.зв. «податкових», «пенсійних», «житлових», «комунальних» та інших реформ.Нецільовому використанні державних коштів.Запереченні Голодомору як акту геноциду українського народу. Знущанні міліції над протестуючими біля Українського Дому.Підготовці фальсифікації на виборах до ВР. Дерибані санаторіїв Одеси, Криму. Замовленні репресій проти Тимошенко,.Зраді інтересам України,втягуванням до російського ярма.Відновленні феодалізму в державі.Розколі України за мовною ознакою;Запровадженні ПРОСТИТУЦІЇ в армії.Знищенні зеленої зони Маріїнського парку.Нецільовому використанні коштів для мисливських угідь в Криму. Лише імпічмент диктатору може вирішити задачу ! Час відповісти за вчинене і сісти на лаву підсудних ! З таким обвинуваченням, урядовець не може бути на посаді. Підозрюваного до суду ! Кандидат на камеру в УКРАЇНСЬКОЇ влади ! І наздожене його кара народного гніву , як і Чаушеску наздогнала !

 • #125 Кислот 24.08.12, 08:51
   

  #117 Хули Ган, А я вот в последнее время не так солидарен...При всех известных негативных характеристиках,для Харькова он сделал больше,чем все предшественники вместе взятые!Да-наворовал,да-отмыл...Но воруют там все-традиция такая...Но не все что-то полезное делают!

 • #124 Обалдуй 23.08.12, 22:28
   

  поразмыслив самую малость, я пришол к вываду, шо я, Обалдуй харьковский, магу идею правильным пацанам из правитильства падбросить, а все харькивяны мине паддержать. Треба увисти ще адин язык у Украине, той язык, на каторам говорит бальшинство дипутатов и населения. Язык цей - Феня. Отож я придлагаю узаконить Феню. Штобы чиновник приизжая в наш (али какой другой город) не долго подбирал слова, а натурально шпарил на зековской Фене. И народ поймет и паддержит мое придлажание. Хто "ЗА"?

 • #123 riodeoro 23.08.12, 21:31
   

  пардон чорт, а не чёрт, хотя какая хрен разница...

 • #122 riodeoro 23.08.12, 21:28
   

  Уж лучше Гепа или сам чёрт лысый, чем фашики типа "#95 Злой ПИНДОС из Вашингтонского обкома"

 • #121 Обалдуй 23.08.12, 21:22
   

  я в полной мере за регианальную мову: как за руськую, на которой сам гавару и балакаю, так и за цыганськую и яврейскую - цых тожи багато жывет у Харкаве))) Прикиньте - приезжаить якойсь-нибуть чинуша и пачинаит шпарить на идише, а патом плавно переходит на цыганську)))) Не, я тока за регианальну мову..тьфу, язык)))

Загружается...

Новости Украины

Loading...
Loading...

META.новости

Загрузка...
©2007-2020, Медиа группа «Объектив», Харьков

Использование материалов разрешено только при наличии гиперссылки.

Редакция не несет ответственность за сообщения, оставленные посетителями.

По любым вопросам Вы можете связаться с редакцией


мобильная версия сайта

размещение рекламы

подписывайтесь на RSS

«добавляйтесь»
 
free counters